• slajd.jpg
  • slajd3.jpg

Aktualności

UWAGA!!! WAŻNY KOMUNIKAT!!!

Szanowni Państwo – mieszkańcy osiedla Jary i wszyscy sympatycy Domu Sztuki!

Zachęcamy do odwiedzania zakładki ARCHIWUM na stronie Domu Sztuki, a wkrótce też Facebooka Domu Sztuki. W tych dwóch miejscach rozpoczynamy sukcesywną publikację różnych materiałów cyfrowych, zarówno faktycznie archiwalnych – związanych z już ponad 36-letnią historią Domu Sztuki (opatrzone dzisiejszym komentarzem zdjęcia i ciekawostki), jak i bieżących (nagrania wideo nadsyłane przez naszych instruktorów). Pojawią się też materiały dotyczące filii Domu Sztuki – Klubu Seniora i Modelarni Lotniczej.

A wszystko po to, by łatwiej było Państwu pamiętać o istnieniu placówek społeczno-oświatowo-kulturalnych SMB „Jary” w czasie pandemii koronawirusa i narodowej kwarantanny, zwłaszcza w okresie nadchodzących, nietypowych Świąt Wielkanocnych. Placówki są nieczynne do odwołania, gdyż musimy teraz wszyscy ZOSTAĆ W DOMU.

Ale my pracujemy dla Państwa! Dzięki temu mogą Państwo nie wychodząc z domu, korzystając z komputera, podtrzymać z nami kontakt i wierzyć, podobnie jak my wierzymy, że niebawem znów spotkamy się w „realu”, do czego bardzo tęsknimy.

Tymczasem serdecznie Państwa pozdrawiamy.

Dyrektor i Pracownicy

Domu Sztuki SMB „Jary”